Aktualność

KOMUNIKAT KOMISJI ds. INTEGRACJI ZAWODOWEJ i SPRAW SOCJALNYCH przy OIRP w Kielcach

| Kategoria: Dla Radców

Komisja ds. Integracji zawodowej i spraw socjalnych  zaprasza  wszystkich
radców prawnych,  radców prawnych seniorów i aplikantów radcowskich OIRP
w Kielcach na ostatni już w tym sezonie spektakl w Teatrze Powszechnym
w Radomiu w dniu 27,28 bądź 29 kwietnia 2018 r. g. 18.00 „Człowiek z La Manchy” w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego.

„Człowiek z La Manchy” to broadwayowski musical powstały z inspiracji słynną powieścią Miguela Cervantesa o Błędnym Rycerzu z La Manchy. Szlachetny i prawy Don Kichot wyrusza w świat niesiony chęcią pomocy innym i obrony słabszych. Raz po raz doświadczając dotkliwych porażek, spotyka się z kpinami otoczenia, które pobłażliwie traktuje go jako zabawnego (a czasem wręcz żałosnego) szaleńca. Wierny swoim przekonaniom rycerz, nie schodzi jednak z raz obranej drogi… Czy dzięki temu zasłuży na szacunek innych i miłość ukochanej Dulcynei?

„Człowiek z La Manchy” to z jednej strony barwne, efektowne, roztańczone i rozśpiewane widowisko, z drugiej zaś – wzruszająca opowieść o wierze w ideały, bezinteresownym poświęceniu, prawie każdego człowieka do wolności… I o tym, że warto mieć odwagę, by - wbrew przeciwnościom - podążać własną drogą i pozostać wiernym sobie.

Cena biletów to 65 zł, w sytuacji gdy liczba osób przekroczy 10, bilety objęte zostaną promocją po 50 zł.
 
Rezerwacja biletów będzie obowiązywać do 20 kwietnia 2018 r. Zakupu biletów dokonuje w tym terminie każdy zainteresowany w kasie teatru  z powołaniem się na listę rezerwacji.

       Osoby zainteresowane wpisaniem na listę prosimy o kontakt do 16 kwietnia 2018 r.  z Mec.  Kamilą Czekalską-Weryk  –  609 466 932.


 Serdecznie zapraszam
Przewodniczący Komisji
  /-/ Grzegorz Karpeta

Wróć