Lista delegatów

Lista delegatów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Kielcach X Kadencja (2016-2020)


Rejon Kielecki

1.    Adamczyk-Matachowska Ilona
2.    Banasiewicz Ilona
3.    Bednarczyk Szymon
4.    Bidas Michał
5.    Brzezińska Grażyna
6.    Cecot Marcin
7.    Cedro-Łosak Beata
8.    Chlewicki Paweł
9.    Ciechanowska Grażyna
10.    Cyranowska Halina
11.    Czajkowska-Zawada Agnieszka
12.    Czyż Tadeusz
13.    Delipacy Mariusz
14.    Domagała Paweł
15.    Dulęba Marzena
16.    Garlicka Anna
17.    Gąska Radosław
18.    Giedyk Jan
19.    Głogowski Andrzej
20.    Głowacka Mirosława
21.    Gondek Magdalena
22.    Gościniewicz Michał
23.    Górniak Helena
24.    Górska Magdalena
25.    Grabowski Michał
26.    Grum Ignacy
27.    Halicka Ewa
28.    Hatalski Andrzej
29.    Iwański Tomasz
30.    Janik Sebastian
31.    Jędrzejczyk Michał
32.    Kokowska Maja
33.    Kowalska Iwona
34.    Lasak Beata
35.    Laskowski Przemysław
36.    Leksińska-Kaleta Danuta
37.    Lisowska Sylwia
38.    Matys Halina
39.    Meresiński Aleksander
40.    Modzelewski Piotr
41.    Molenda Elżbieta
42.    Musiałek Justyna
43.    Nowak Tomasz
44.    Oleksiak Karolina
45.    Orlińska Anna
46.    Pacanowska Anna
47.    Pawłowski Radosław
48.    Pięta Maciej
49.    Piwowarski Andrzej
50.    Płoski Arkadiusz
51.    Procko Wadim
52.    Radom Marzena
53.    Rybak Krzysztof
54.    Rybka Adam
55.    Skowron-Gwóźdź Bogumiła
56.    Staniak Regina
57.    Stefański Tomasz
58.    Stemplewski Maciej
59.    Śnioch Marta
60.    Tomaszewska-Kita Olimpia
61.    Tutaj Grzegorz
62.    Tuzimek Kinga
63.    Urbanek Piotr
64.    Waluszewska Anna
65.    Witkowska Magdalena
66.    Witkowski Przemysław
67.    Wołowiec Roman
68.    Zapała Katarzyna
69.    Ziopaja Marta
70.    Zręda Wojciech
71.    Żmuda Marcin


Rejon Radomski

1.    Boral-Wójcik Barbara
2.    Czyż Rafał
3.    Figas Aldona
4.    Filiks Weronika
5.    Grzmil Artur
6.    Grzmil Grażyna
7.    Grzybowska Anna
8.    Jankowska Halina
9.    Jarosz Krystyna
10.    Karpeta - Cholewa Katarzyna
11.    Karpeta Grzegorz
12.    Karpińska-Karolak Hanna
13.    Kęsik Tomasz
14.    Kołłątaj Anna
15.    Komar Małgorzata
16.    Król Maciej
17.    Królikowski Bogdan
18.    Łyżwa Helena
19.    Ozimek Maria
20.    Piotrowska Jolanta
21.    Piotrowska Zofia
22.    Skoczek Elwira
23.    Stępnikowski Waldemar
24.    Świniarska Joanna
25.    Tam - Pastwa Monika
26.    Wasilewska Magdalena
27.    Wójcik Michał
28.    Zielezińska Ewa
29.    Zielezińska Iwona


Rejon Tarnobrzeski

1.    Bieniowska-Szafran Ewa
2.    Bodio Krzysztof
3.    Boyen Bogusława
4.    Buczek Barbara
5.    Czwarno-Sieroń Małgorzata
6.    Darska Teresa
7.    Grechuta Marzena
8.    Kwiatkowska Magdalena
9.    Łukasiewicz Halina
10.    Marek –Fołta Bernadetta
11.    Palacz Irena
12.    Pawłowska Maria
13.    Polańska Anna
14.    Szarek Jacek
15.    Ślęzak Anna
16.    Wydro Łukasz
17.    Zając Jadwiga
18.    Żyła Marek